Буцький каньйон, або Як потрапити до Норвегії, не покидаючи України
В самому серці України сховався мальовничий каньйон, який чимось нагадує норвезькі фіорди. Так, масштаби підкачали: довжина нашого «фіорду» ледь дотягує до 5 кілометрів. Проте не потрібно перетинати кордони, щоб побачити таку красу, яка, між іншим, знаходиться в Черкаській області, біля села Буки. Звідси і назва каньйону — Буцький.

buky_canyon / instagram.com

kennyliveee / instagram.com

redikoff / instagram.com

Навислі над рікою Гірський Тікич високі гострі скелі заворожують кожного, хто сюди потрапляє — і любителів екстремального виду відпочинку (для яких внизу за течією річки облаштований стаціонарний кемпінг), і споглядачів таємниць природи. Останнім для медитації і барвистого усамітнення радимо зупинитися до повороту Гірського Тікича.

euro.union / instagram.com

zlatarina / instagram.com

kanivets_21 / instagram.com

На самому початку скельного обриву річкові води стрімко зриваються з гранітних брил, утворюючи гучний двометровий водоспад-перекат Вир. А поруч з водоспадом можна виявити фрагменти водяного млина, побудованого в 19 столітті. Трохи осторонь від каньйону розмістилися руїни першої в Україні гідроелектростанції, побудованої в 20-х роках минулого століття. Але це вже для любителів історії.

buky_canyon / instagram.com

doseng.org

buky_canyon / instagram.com


Сподобалось?
4
0