Тунель кохання — найінстаграмніша локація в Україні
Напевно, багато хто з вас зустрічав фотографії так званого Тунелю кохання. Ну або хоча б чув про нього. Нині про цю туристичну мекку, що сховалась в лісових хащах Рівненщини, не пише тільки лінивий. І ми не виняток. Тим більше Тунель кохання так довго перебував у забутті, що заслужив такого ажіотажу.

Тунель кохання — це потопаючий в зелені кілометровий відрізок залізничної колії від селища Клевань до селища Оржів. Своїм зовнішнім виглядом місце зобов’язане, по-перше, матінці-природі, що огорнула залізницю деревами та чагарниками, а по-друге, поїзду, який щодня проходить тут і пронизує наскрізь ці джунглі. В результаті такого симбіозу вийшов зелений тунель точної арочної форми.

Чому тунель кохання? А ви подивіться на нього — одна суцільна романтика. У самий раз зізнаватися в коханні або робити зефірні селфі. До того ж тунель спритно обріс милими жіночому серцю прикметами, ставши місцем паломництва молодят.

Сюди можна приїжджати в будь-який час року. Тут круто навіть взимку (при наявності снігу). А місцеві впевнені, що місячна ніч — ідеальний час для відвідування. З недавніх пір «вхід» в Тунель кохання став платним для тих, хто приїхав сюди на авто. Втім, гроші обіцяють пустити на благоустрій і навіть зробити освітлення в нічний час.


Сподобалось?
4
0