Капітошка, П’яточкін + ще 6 суперських мультів з дитинства
Якщо Капітошка і Петрик П’яточкін для вас порожній звук, значить, ви з іншого дитинства. Ну а якщо прочитавши імена цих мультяшних героїв, у вас здригнулося серце або потягнувся хоча б один м’яз на обличчі, вам і пояснювати нічого не треба.

Українські аніматори можуть похвалитися вагоном і візком чудових мультфільмів для карапузів та їх батьків. Однак є серед них справжні шедеври, які і зараз «зайдуть» дорослим дядькам та тіткам.

Набути статусу культових їм допомогли неординарні сюжети, яскраві персонажі і хльосткі фрази, що відправлялися з екранів телевізорів відразу «на вулицю».

«Капітошка»

Рік випуску: 1980
Сюжет: Нетривіальна дружба дощової крапельки і вовка. Оскільки мультфільм закінчується сумно, через 9 років був знятий сиквел — «Повертайся, Капітошка!».

«Як козаки…»

Рік випуску: 1967–1995
Сюжет: Пригоди трьох запорізьких козаків, які то інопланетян зустрічають, то у футбол грають — загалом, не нудьгують. При цьому в мультфільмах начисто відсутні діалоги.

«Як Петрик П’яточкин слоників рахував»

Рік випуску: 1984
Сюжет: В принципі, назва говорить сама за себе. Повчальна історія про гіперактивного рудого шибеника, заводилу в дитячому садку, якого вихователька намагається заколисати.

«Пригоди капітана Врунгеля»

Рік випуску: 1981
Сюжет: Хвацько закручена детективна історія з елементами пародії на найвідоміші фільми того часу. Всього — 13 серій, відірватися від яких неможливо.

«Острів скарбів»

Рік випуску: 1988
Сюжет: За однойменним романом Роберта Луїса Стівенсона. Родзинкою мультфільму стали музичні вставки за участю «живих» акторів і характеристики головних героїв в стилі «Сімнадцять миттєвостей весни».

«Таємниця Країни суниць»

Рік випуску: 1973
Сюжет: Абсолютно трешова історія про хлопчика з дівчинкою, які потрапили в країну, де мешкають племена ябед, хвальків, підліз і хуліганів, які прислужують злому чарівникові, відомому як Одновусий, у якого є свій господар — монстр, який насолоджується дитячими муками і черпає силу з суниці. Жах!

«Лікар Айболить»

Рік випуску: 1984
Сюжет: І так зрозуміло, про що. Чергова «перлина» у творчості легендарного режисера-мультиплікатора Давида Черкаського. Відмінний дитячий мюзикл з чудовою озвучкою.

«Людина з дитячим акцентом»

Рік випуску: 1987
Сюжет: Все побудовано навколо головного героя, якого в дитинстві так налякали, що він не вимовляє деякі букви. Тому він просить дітей сильно налякати його, щоб він знову став колишнім. Дуже зворушлива історія з неабиякою часткою креативу.


Сподобалось?
5
0