Шолом для офісу, паста з вух Ван Гога й інші круті ідеї львівських дизайнерів
Шлях мрії — це створення свого раю на землі. Так вважають засновники львівського дизайн-бюро Hochu rayu брати Юрій і Віталій Кирилові. Хлопці не просто «вигадують речі», вони розробляють концептуальні ідеї, де кожна деталь або відтінок штриха мають значення, а головні ролі грають емоції. І зараз ми розповімо про найкрутіші проекти українських дизайнерів.

Шолом Helmfon

Створюючи цей продукт, дизайнери переслідували благу мету — поліпшити якість нашої роботи і позбавити від настирливої балаканини колег. Унікальний пристрій оснащений системою звукопоглинання і повністю блокує зовнішній шум. Шолом створений на основі скловолокна і мембранної тканини з наповнювачем зі спіненого поліетилену. Helmfon має системну плату, мікрофон, динаміки, акумулятор, лупу і місце для смартфона. Гаджет дозволяє дивитися фільми і відео, організовувати конференції по Skype, здійснювати дзвінки, редагувати фотографії та додавати особисті функції.

hochurayu.com

hochurayu.com

hochurayu.com

Крісло Focus chair 1.0

Крісло виглядає дуже сучасним. При цьому воно максимально зручне і функціональне. Верхні «вуха» надійно захищають від стороннього шуму. Під головою вбудована рухома подушка, яку можна розташувати з максимальною зручністю. М’який пуф під ногами дозволяє розслабитися. Фанерний корпус покритий деревом для створення вишуканого вигляду. Окремий плюс — бірюзовий текстиль оббивки. Мабуть, Focus chair 1.0 — ідеальний предмет меблів для офісів і лаунжів. Втім, і вдома йому знайдеться містечко.

hochu_rayu / instagram.com

industart.org

Вішалка-вігвам

Ще одне оригінальне дизайнерське рішення, яке з легкістю стане родзинкою квартири, офісу або кафе — вішалка у вигляді вігвама з набором гачків, стилізованих під роги оленя. Власне, створюючи цей незвичайний предмет, дизайнери надихалися саме класичним житлом корінних жителів Америки. А оскільки вони були мисливцями, без символу головної здобичі — рогів оленя — не обійтися. Крім того, роги, згідно з віруваннями індіанців, захищають і охороняють житло. Якщо, звичайно, ви вірите в такі штуки.

hochu_rayu / instagram.com

hochurayu.com

Паста з вух Ван Гога

Макаронні вироби у формі відрізаного вуха Вінсента Ван Гога — оригінально, не знаходите? Однак для дизайнерів ці «вуха» ще й символ того, що в наш час мистецтво стає товаром, про справжню вартість якого споживач замислюється вкрай рідко. Автори ідеї незвичайної пасти, яка легко перетворюється на звичайну вечерю, поєднали образи мистецтва і їжі, щоб показати споживачеві, як важливо не тільки думати про фізичне використання продуктів, але й про їх вплив на навколишнє середовище. Тому поєднали італійську кухню, голландський живопис і український дизайн. Відтінки пасти в упаковці не випадкові: вони взяті з палітри автопортрета Ван Гога. Всі інгредієнти натуральні.

hochu_rayu / instagram.com

hochu_rayu / instagram.com

Дзеркало «Будь королем»

Ідея дзеркала «Будь королем» проста і прекрасна: воно задумано дизайнерами так, щоб щодня давати своїм власникам стимул ставати краще, домагатися нових цілей та пам’ятати, що заслуговуєш більшого. Просто подивіться на своє відображення в обрамленні корони і згадайте про те, що керуєте своїм життям. Послухайте внутрішній голос і рухайтеся до змін. А якщо не виходить, корона натякне про це ще раз. І ще. І ще. Крім правильного смислового навантаження, дзеркало «Be more king» ідеально впишеться в дизайн будь-якого інтер’єру.

hochurayu.com

Прев’ю: hochurayu.com


Сподобалось?
1
0