7 найнезвичайніших інстаграм-акаунтів України
Не будемо кривити душею: соціальні мережі лише інструмент, за допомогою якого ми виставляємо себе напоказ. Особливо це стосується інстаграма. Причому смислове навантаження (якщо воно, звичайно, присутнє) зазвичай йде на другий план. Тому і більшість сторінок в найбільш «показушній» мережі світу однотипні. Однак блогери, про яких піде далі мова, не просто знайшли свою «фішку». Вони своїми публікаціями дивують і захоплюють одночасно.

@kosmona8t

Мабуть, найнезвичайніший інстаграм-аккаунт з усіх, що ми розглянемо. Артем Квітка живе в Києві, займається юриспруденцією, а у вільний час фотографує свою руку з татуюванням космонавта. Оригінально? Не те слово!

@dukhovnoe_litso

Розкусити родзинку інстаграм-акаунта Марії Оз не складно. Вся справа в незвичайній зовнішності дівчини, яку вона всіляко підкреслює. Одні очі чого тільки варті! У реальному житті Марія досить відомий режисер, спеціалізується на техніці stop-motion.

@ruskorzh

Руслан Коржев працює стоматологом у Києві. За межами клініки дуже любить фотографувати свого пса Денні, постійно експериментуючи над його образом. В результаті виходять смішні і зворушливі знімки.

@irinyurch

Книжковий блогер і фотограф Ірина Юрченко живе і працює в Києві. Вона просто фотографує книги. Але як же непросто це виглядає!

@masha.shupova

Дизайнер прикрас Марія Шупова родом з Кривого Рогу, але вже давно живе в Києві. В основному знімає свої руки, зрідка — інші частини тіла. Але робить це так, як ніхто інший!

@r4m1r3z_

«Фото сумнівної естетичної цінності» — так охрестив свій інстаграм-акаунт киянин Володимир Іскра. Відеоінженер за професією він фотографує те, чого ми зазвичай сторонимося: промзони, занедбані будівлі, непривабливі дворики. У них блогер знаходить свою привабливість.

@sofia_2001_4, @anastasia_2001_4

Близнючки Софія і Анастасія з дитинства займаються художньою гімнастикою, а також класичними, народними та сучасними танцями. Їх гнучкість просто вражає! Не дивно, що один з їхніх знімків інстаграм включив в добірку кращих за червень 2018 року.


Сподобалось?
3
0