Казкове село хоббітів — українська версія
Шанувальникам «Володаря перснів» необов’язково їхати до Нової Зеландії, щоб подивитися на спеціально побудоване для зйомок кінотрилогії село хоббітів. Бо в Україні є свій Хоббітон, розташований за 50 км від Львова. Дивлячись на фотографії Стільського городища, легко уявити, як з одного з цих чарівних будиночків ось-ось з’являться Фродо або Більбо.

vezdehodim / instagram.com

Стільське городище — пам’ятка світової історії і культури. Місце, де в VIII–X століттях мешкали прихильники язичницької віри, білі хорвати. Городище було столицею цілої держави — Велика (Біла) Хорватія, що є прабатьківщиною сучасних хорватів. «Мегаполіс» займав величезну на ті часи територію в 15 га!

Христина Щербіна / facebook.com

Щорічно в стародавнє місто, прозване українським селом хоббітів, приїжджають десятки тисяч туристів, в їх числі шанувальники творів Толкіна. Мандрівників приваблюють не тільки ефектні знімки, але і можливість самостійно досліджувати підземні лабіринти, жертовні камені, ритуальні капища, оборонні стіни.

kykytraveler / instagram.com

Доїхати сюди можна маршрутним автобусом зі Львова. А щоб краще познайомитися з історією Стільського городища, обов’язково варто відвідати місцевий етнографічний музей.

anna_prysiazhniuk / instagram.com

travels-ukraine.com

lambda.rc / instagram.com

olgaborovets / instagram.com

_.vasylisa._ / instagram.com

oksana.zhahaliak / facebook.com

radiopershe / facebook.com


Сподобалось?
1
0