Рожеве озеро, в якому неможливо потонути
Зовсім необов’язково летіти до Ізраїлю, щоб поплавати в Мертвому морі, де, як відомо, неможливо потонути через щільність води. Є таке чудове місце і у нас, причому набагато красивіше. Та й впасти в лікувальну грязь обличчям тут теж можна. Було б бажання.

ukrinform.ua

Лемурійське озеро розташоване в ста кілометрах від Херсона в селі Григорівка, в одній з бухт затоки Сиваш. Крім лікувальних властивостей і непотоплюваності плавців, фішка Лемурійського озера в кольорі — воно рожеве. І мамма міа, які там запаморочливі заходи!

Елена Попович / facebook.com

campfirelife / facebook.com

Вода озера збагачена цілою купою корисних речовин, перераховувати які можна дуже довго. Звідси і цілющі властивості приозерних грязей. А такий чарівний колір дає планктон. Причому час від часу вода в озері відступає, і ви опиняєтесь в соляно-рожевій пустелі.

urkims / instagram.com

Garage КАХОВКА / youtube.com

Вхід на озеро безкоштовний. А ось за зручності (душ з прісною водою, роздягальня) і послуги (масажист, лікар) доведеться розщедритися. При цьому місце абсолютно не розкручене, а тому поспішіть, поки сюди не добралися ділки всіх мастей і не почався будівельний бум.

opaklikus / facebook.com

Светлана Самсонюк / facebook.com

Вячеслав Терещенко / facebook.com


Сподобалось?
9
0