8 актрис з українським корінням, які підкорили Голлівуд
Якщо ви думаєте, що український десант красунь-актрис в Голлівуді обмежується Ольгою Куриленко і двома Мілами — Куніс і Йовович, ви дуже помиляєтесь. Є ще як мінімум п’ять актрис з українським корінням, які підкорили знамениту фабрику мрій. І ви будете сильно здивовані, дізнавшись, хто вони. Але для збереження інтриги, почнемо по порядку.

Мілла Йовович

Народилася 17 грудня 1975 року в Києві. Через 5 років родина емігрувала до США. У кіно вперше знялася в 13 років у фільмі «Злиття двох місяців». Найвідоміші фільми за участю Мілли: «П’ятий елемент», «Жанна д’Арк», «Обитель зла».

Міла Куніс

Народилася 14 серпня 1983 року в Чернівцях. У 1991 році в семирічному віці Міла з сім’єю емігрувала до США. У 1994 році отримала першу свою роль в одній із серій популярної мильної опери «Дні нашого життя». Найвідоміші роботи в кіно: «Секс по дружбі», «Оз: Великий і Жахливий», «Дуже погані матусі», «Чорний лебідь».

Ольга Куриленко

Народилася 14 листопада 1979 року в місті Бердянську. У віці 16 років переїхала працювати моделлю до Парижу. Перший досвід в кіно — в малобюджетному еротичному фільмі «Перст любові». Найвідоміші роботи в кіно: «Хітмен», «Квант милосердя» (бондіана), «Облівіон».

Лів Тайлер

Народилася 1 липня 1977 року в Нью-Йорку в американській сім’ї: батько — відомий музикант Стівен Тайлер, мати — модель Бібі Бьюелл. Здавалося б, до чого тут Україна? Виявляється, що її прадід по лінії батька родом з України. І звали його Фелікс Чернишевич. Тайлер почала кар’єру моделі у віці 14 років, однак незабаром вирішила присвятити себе акторству. Кінодебют Лів відбувся в 1994 році у фільмі «Безмовна сутичка». Найвідоміші роботи в кіно: «Армагеддон», «Володар кілець», «Дівчина з Джерсі».

Віра Фарміга

Народилася 6 серпня 1973 року в американському місті Кліфтон (штат Нью-Джерсі) в сім’ї українських іммігрантів. До шести років Віра не розмовляла англійською мовою. Відвідувала українську греко-католицьку школу в Нью-Йорку. У дитинстві перебувала в українському фольклорно-танцювальному ансамблі Syzokryli («Сизокрилі»). Першу роль отримала в 1997 році в телевізійному фільмі «Роуз Хілл». Найвідоміші роботи в кіно: «Відступники», «Мені б у небо», «Закляття».

Таїсса Фарміга

Хм, знайоме прізвище, так? Таїсса — рідна сестра Віри Фарміги. Такий ось сімейний підряд. Таїсса народилася 17 серпня 1994 року. Як бачите, різниця у віці між сестрами значна. Примітно, що Таїсса розуміє українську мову краще, ніж говорить на ній. Таїсса спочатку планувала стати бухгалтером, однак старша сестра Віра в 2011 році вмовила її знятися в своєму режисерському дебюті «Небо і земля». І з тих пір понеслося! Найбільшу популярність їй приніс телесеріал «Американська історія жахів».

Кетрін Винник

Народилася 17 грудня 1977 року в Канаді. Предки Кетрін із Західної України. Мати і батько народилися в нацистській Німеччині, а потім сім’я емігрувала до Канади. До восьми років Кетрін розмовляла тільки українською мовою. Акторський дебют відбувся в 1999 році в телесеріалі «Псі Фактор: Хроніки паранормальних явищ». Найвідоміші роботи в кіно: «Любов та інші неприємності», «Кілери», «Темна вежа».

Іванна Сахно

Народилася 14 листопада 1997 року у Києві. У віці 15 років разом з батьками переїхала до Лос-Анджелесу. На відміну від попередніх актрис, кінодебют Іванни відбувся в Україні — в першому українському ситкомі «Леся + Рома». Сталося це в 2005 році, коли Іванні було всього 8 років. Після зйомок в парочці малобюджетних фільмів справжнє визнання в Голлівуді Іванна отримала в 2018 році, знявшись відразу в двох блокбастерах — «Тихоокеанський рубіж 2» і «Шпигун, який мене кинув». В останньому, до речі, головну роль зіграла ще одна українка — Міла Куніс.


Сподобалось?
7
0